Michal Vrkoč: Vždy se najde kolega, který poradí či pomůže

Do ŠKODA JS rovnou po vyučení

Michal Vrkoč

Ve ŠKODA JS pracuje i můj otec a díky němu jsem také měl skvělé doporučení pro práci zde. Práce i prostředí se mi zalíbily, takže jsem hned po vyučení nastoupil jako zaměstnanec. Nejprve jsem začal pracovat jako obráběč kovů na klasické frézce a po nějakém čase jsem byl přeřazen na odvalovací frézku na výrobu ozubených tyčí. Po několika letech byl stroj nahrazen CNC strojem, na kterém pracuji dodnes. Ve firmě jsem už 9 let.

Na konečném výrobku je i kus mé práce

Výrobní náplň společnosti je zajímavá a různorodá. Při pohledu na konečný výrobek mě vždycky potěší vědomí, že jeho součástí je i kus mojí práce. S místem, na kterém pracuji, jsem spokojený a neměnil bych. Člověk ale samozřejmě nesmí usnout na vavřínech. Každým dnem jdou výroba a technologie dopředu, takže je potřeba se stále učit novým věcem a zlepšovat se.

Michal Vrkoč

„ŠKODA JS je stabilní a prosperující společnost, každý v oboru by tu jistě našel uplatnění.“

Důležitá je komunikace a důvěra

Na stroji se střídám s jedním kolegou, a proto je i zde důležitá hlavně komunikace a důvěra. Bez toho bychom nemohli odvádět dobrou práci a být skvělý tým.  Celkově panuje ve společnosti přátelský kolektiv a skvělá komunikace. Kdykoliv jsem potřeboval poradit či pomoct s nějakým problémem, ať už u spolupracovníků nebo vedení, vždy jsme se domluvili.