Volné pozice – Výrobní a dělnické

Jsme ŠKODA JS. Přes 60 let pracujeme na unikátních projektech pro největší hráče české a evropské energetiky. Jsme tradiční špičkou svého oboru - jaderného strojírenství.

Neustále inovujeme, vyvíjíme a vyrábíme komponenty, speciální zařízení a součástky pro jaderné elektrárny.  Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi a materiály a téměř každý náš výrobek je originál. Naše práce díky tomu přináší zajímavé technické výzvy.

Do našich týmů hledáme šikovné absolventy i zkušené profesionály. Lidi, kteří umí myslet technicky, chtějí se dál rozvíjet a stejně jako my věří, že solidní práce je základem světového úspěchu.

  • Vhodné i pro absolventy Vhodné i pro absolventy
  • Pozice na Slovensku Pozice na Slovensku
  • Místo výkonu práce Místo výkonu práce
Vhodné i pro absolventy Plzeň Plzeň
Vhodné i pro absolventy Dukovany, Temelín Dukovany, Temelín
Dukovany nebo Temelín Dukovany nebo Temelín

Nenašli jste tu pravou pozici, ale zaujali jsme vás?

Pošlete životopis, ozveme se vám. Třeba něco pro vás právě vypisujeme.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde: