Volné pozice – Technické

Jsme evropským lídrem svého oboru - jaderného strojírenství. Navazujeme na více než 60letou tradici, na expertní znalost a zkušenost našich odborníků a týmů. Jako jedna z mála českých firem dokážeme odřídit složité dodavatelské řetězce, a díky tomu zaštítit velké investiční projekty.

Svět energetiky se rychle proměňuje, proto i my potřebujeme neustále inovovat, vyvíjet a dodávat unikátní řešení na míru potřebám zákazníků.

Podílejte se s námi na projektech v rámci celého životního cyklu jaderné elektrárny - od výstavby, přes provoz a modernizaci, až po decommissioning. Do našich týmů hledáme lidi, kteří se chtějí rozvíjet, pracovat na sobě a spolupracovat s těmi nejlepšími.

  • Vhodné i pro absolventy Vhodné i pro absolventy
  • Pozice na Slovensku Pozice na Slovensku
  • Místo výkonu práce Místo výkonu práce
Dukovany, Plzeň Dukovany, Plzeň
Vhodné i pro absolventy Plzeň Plzeň
Dukovany Dukovany
Vhodné i pro absolventy Plzeň, Temelín, Dukovany, Praha Plzeň, Temelín, Dukovany, Praha

Nenašli jste tu pravou pozici, ale zaujali jsme vás?

Pošlete životopis, ozveme se vám. Třeba něco pro vás právě vypisujeme.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde: